Hikvision Bina İnterkom ve Geçiş Kontrol Sistemleri


Diyafon olarak da bilinen sistemlerdir. Network alt yapısı kullanan, IP interkom sistemleri olarak tanımlanan  ileri teknoloji ve özellikleri barındıran sistemdir. Evlerde daireler arası görüşme, kapı ile görüşme, güvenlik ile görüşme ve bağlı bulunan kamera sistemini izleme gibi kabiliyetleri vardır. Hikvision  ar-ge ve innovasyon gücü ile geliştirilmiş ürünler, yüksek estetik , uzaktan erişim , diğer sistemler ile entegrasyon gibi yetenekler ile donatılmıştır .

Daire içi monitörünüzü evinizin kablosuz interneti bağlayıp, dairenize gelen aramaları sesli ve görüntülü şekilde mobil cihazlarınızdan görüntüleyip, dilerseniz bina kapısını mobil cihazınızdan açabilirsiniz. Cihaz içerisinde bulunan kontaklara alarm dedektörleri bağlayıp, alarm sistemi gibi kullanabilirsiniz ve alarm durumu mobil telefonunuza anlık olarak düşmesini sağlarsınız. 

Klasik network tabanlı uygulamalarda olduğu gibi , PoE switchler ile planlanan çoklu uygulamalarda , apartman zil ünitesi üzerinden , tüm abonelere kolaylıkla ve kararlı bir şekilde ulaşabilir , yeteneklerinden faydalanabilirsiniz .

Dış kapı üniteleri şifreli, kart okuyuculu ve parmak izi okuma gibi kolay giriş yöntemleri ile daha güvenilir bir giriş kontrolü sağlar. HD kalitesinde görüntü ve ses iletimi sağlar ve analog sistemlerde sık yaşanan parazitli görüntü ve ses iletimi kesinlikle yaşanmaz.

Güvenlik konsolu ile daireler arası görüşme yapmanızı sağlayan bir SIP servis oluşturup, güvenlik personeli ile görüşme sağlarsınız. Güvenlik personelinin dairenize gelen misafirleri size bildirmesi halinde bağlı bulunan kameradan gelen misafirinizi görüntüleyebilirsiniz.

Daha çok toplu konut alanlarında tercih edilen IP İntekom sistemi HIKVISION markası ile daha kolay kullanım ve yönetim ayrıcalığına sahip olursunuz.

Yeni projenizde ya da yaşadığınız yapıda  montaj dahil HIKVISION IP interkom sistemi kurdurmak mı  istiyorsunuz ? Türkiye hattına  yayılmış organizasyonumuz ile NEOTECH yanınızdadır. Yeni kurulum ya da teknik destek talepleriniz için , lütfen bizimle iletişime geçin.


 

HIKVISION KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ


Erişim kontrol sistemleri, hassas alanlarda kritik bir rol oynarken, belirlenen zamanlarda yalnızca doğru kişilerin giriş yapmasına izin verir. En basit kart okuyucudan günümüzde yaygın olarak kullanılan parmak izi terminallerine ve algoritma özellikli yüz tanıma terminaline kadar çeşitli bütçelere ve ihtiyaçlara hitap eden birçok çözüm mevcuttur. Kontrol panelleri, kart okuyucular, turnikeler ve kapı kilitleri gibi Hikvision tarafından sunulan birçok cihaz size eksiksiz ve güvenli bir erişim kontrol sistemi sağlar.

Müşteri gereksinimleri daha karmaşık hale geldikçe, tek bir çözüm artık her ihtiyacı karşılayamaz. Bu nedenle, erişim kontrol sistemlerimizi kimlik kartları, parmak izleri, parolalar, yüz görüntüleri ve QR kodlar gibi çeşitli kimlik doğrulama yöntemleriyle birleştirebilirsiniz.

Hikvision donanımları, temel işlevlerin yanı sıra mükerrer geçişi engelleme (anti-passback), birleşik kimlik doğrulama, interlock ve daha fazlasıyla gelişmiş erişim yönetimine de olanak tanır. Profesyonel yönetim yazılımı cihaz kaydı, yönetim ve personel kaydı işlemlerini çok daha kolay hale getirir.